Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Лагера
121 200 €
237 046.60 лв.

(1 865 €, 3 647.62 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:13 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 123 пъти.
Площ:
65 m2
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

'УНИКРЕДИТ БУЛБАНК' АД, чрез съдебен изпълнител извършва ПУБЛИЧНА ПРОДАН на недвижимо имущество
Описание на имота: Апартамент 44 в гр.София, ж.к.Лагера бл.47, вх.Б, ет.8, със застроена площ от 65,20 кв.м., състоящ се от една стая, дневна, кухня и сервизни помещения, заедно с избено помещение 14
НАЧАЛНА ЦЕНА НА ПРОДАНТА: 121200 евро
СРОК ЗА ОГЛЕД И ПОДАВАНЕ НА ПРЕДЛОЖЕНИЯ
От 18.05.2026 До 18.06.2026
Предложения за участие в търга по изп.д. 20268380401173 се подават в Софийски районен съд с адрес: гр.София, бул. Цар Борис III 54
ЗА ДОПЪЛНИТЕНА ИНФОРМАЦИЯ И СПРАВКИ-в кантората на
ЧСИ/ДСИ Милен Бъзински рег. 838гр. София, бул. Княз Александър Дондуков 47
Телефон ЧСИ: 0897016771
Е-майл ЧСИ: bonev_b@milenbazinski.com
всеки работен ден от 9ч. до 17ч.'
Особености
Панел
За контакт:
0897016771
Банка:
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК
02 0000-000
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
unicreditbulbank.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл.Света Неделя 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Лагера
Обява: 1b177909920607991

121 200 €
237 046.60 лв.
История на цената
(1 865 €, 3 647.62 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лагера

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност